Jego programy należą do prawdziwej klasyki. Stronę internetową odwiedziło blisko 3 000 000 internautów. A książki o fascynującej historii II wojny światowej sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy! Od kilku dni – w tajemnicy przed mediami- podróżuje po Dolnym Śląsku, w poszukiwaniu plenerów do swojej najnowszej produkcji telewizyjnej. Bogusław Wołoszański odwiedził Kamienną Górą i podziemia „Projektu Arado”. I zapowiada, że niedługo tu wróci.

 

Przewodnikiem Bogusława Wołoszańskiego po Dolnym Śląsku jest Łukasz Kazek- znany pasjonat tajemnic Dolnego Śląska. Pierwszym obiektem na trasie były oczywiście podziemia. W plątaninie sztolni zlokalizowanych w centrum tego pięknego miasteczka niemieccy konstruktorzy z firmy Arado projektowali najnowocześniejsze samoloty II wojny światowej. - Podziemia są naprawdę bardzo atrakcyjne! A historia z nimi związana fascynująca- powiedział po zwiedzeniu „Projekt Arado” Bogusław Wołoszański.- Najciekawsza jest oczywiście nowatorska forma zwiedzania!
Poza podziemiami Pan Bogusław zwiedził także byłą fabrykę włókienniczą Komodex, sąsiadującą z podziemiami.
Być może już wkrótce Podziemia Arado staną się scenografią kolejnego filmu i programu historycznego – o szczegółach tego pomysłu poinformuje wkrótce.

Dojazd do Arado

Nasze galerie

galerie

rajdstrona

Partnerzy Arado

partnerzy2

Patronat Arado

kamiennag

Arado na Facebook

facebook

No plugin selected!