Już za kilka dni \"Projekt Arado\" weźmie udział na Festiwalu Tajemnic w Zamku Książ. Dla wszystkich którzy odwiedzą to niezmiernie ciekawe wydarzenie przygotowaliśmy szereg niespodzianek!

Po raz pierwszy publicznie będzie prezentowana jedna z najtajniejszych niemieckich wunderwaffe- silnik rakietowy Pirat. Będzie można dotknąć i zobaczyć bezcenny karabin VG-45 i STG 44 z noktowizorem Vampir. W rozpracowywaniu tych wszystkich technologii brali czasie II wojny światowej udział agenci polskiego wywiadu przemysłowego! Dyrektor naszego Muzeum przedstawi historię rozwoju niemieckich placówek badawczych na Dolnym Śląsku podczas II wojny światowej!

 

Dodatkowo będzie można porozmawiać z ludźmi pełnymi pasji gdyż na \"żywej\" dioramie pojawi się 10 umundurowanych rekonstruktorów.

Dolnośląski Festiwal Tajemnic potrwa trzy dni. W tym czasie odbywać się będą pokazy historyczne, rekonstrukcje, wykłady, bitwa powietrzna samolotów i wiele wiele innych! Atrakcyjny program z pewnością przyciągnie wielu turystów a pełny harmonogram wydarzeń w tych dniach dostępny jest na stronie www.ksiaz.walbrzych.pl/ksiaz-i-dolnoslaski-festiwal-tajemnic.html

Serdecznie zapraszamy!

Dojazd do Arado

Nasze galerie

galerie

rajdstrona

Partnerzy Arado

partnerzy2

Patronat Arado

kamiennag

Arado na Facebook

facebook

No plugin selected!